Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası

2013 yılından bu yana yapılan sıcak şekillendirme kalıpları 4 kıtada ve 11 farklı ülkede seri imalat hatlarında kullanılmaktadır. Yapılan kalıplardan çıkan yüksek mukavemetli sac parçalar onbeşten fazla otomotiv markasının araçlarında yer almaktadır.

Yüksek teknoloji ile üretilen kalıplardan çıkan sac parçalar ile yasal CO2 emisyonu değerlerinin yakalanması sağlanmakta, yapılan ağırlık azaltma ile birlikte tüketiciler için yakıt tasarrufu yapmaktadır. Konvansiyonel yöntemlerle üretilemez olan formların pres içerisinde tavlanması ile imal edilebilir metotlar oluşturulmaktadır.

Beyçelik Gestamp sıcak şekillendirme kalıp imalat birimi; uzman deneyimli kadrosu ve özel imalata uygun makine parkuruyla müşteri isteklerine cevap verebilecek potansiyeldedir. Yerli ve yabancı pazara yapılan kalıplar kalite şartnamelerine uygun ve yüksek performansta inşa edilmektedir.